У Рівному прощатимуться із 34-річним старшим солдатом, який загинув на Донеччині

Завтра в Рівному попрощаються з Героєм Едуардом Школьним.

Про це повідомив в.о. міського голови Віктор Шакирзян.

Едуард Школьний народився 17 листопада 1989 року в селищі Приморський, що у Криму. Коли хлопчику було шість років, родина переїхала на Рівненщину, у село Будераж. Кілька років Едуард жив із бабусею в Бугрині, але згодом повернувся в Будераж, де закінчив місцеву школу.

«Після школи він вступив у Рівненський державний аграрний коледж, зараз відокремлений структурний підрозділ "Рівненський фаховий коледж НУБіП України". Залишалося довчитися ще якихось пів року, але Едуард пішов на роботу, й врешті, так і не закінчив навчання. Він мав золоті руки – працював на будівництві, займався ремонтами. У нових мікрорайонах Рівного, напевно, немає жодної квартири, куди б не доклав руку мій чоловік. Разом виховували двох діток, а також мого сина від першого шлюбу, якого Едуард любив, як рідного», - каже дружина Героя Яна.

Чоловік мав проблеми зі здоров’ям, тому не проходив строкову службу в армії. Коли ж отримав повістку в лютому 2024 року, не став відмовлятися. І вже 5 березня присягнув на вірність Україні та її народові.

"Справжній, щирий, добрий та люблячий – таким був, є і назавжди залишиться Едуард для близьких та рідних людей", - додають у повідомленні.

На жаль, 1 липня 2024 року старший солдат Едуард Школьний загинув під час бойових дій на Донецькому напрямку. Йому назавжди - 34 роки.

Прощання з Героєм відбудеться завтра, 9 липня, о 9.30 на майдані Незалежності в Рівному. Чин похорону здійснять у Свято-Софіївській парафії ПЦУ (вул. Ювілейна, 1). Поховають Воїна на кладовищі «Нове».

Читайте також