Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному просідає бруківка (ФОТОФАКТ)

фото - Фейсбук

Рівняни у соцмережах діляться світлинами пішохідної зони по вул. Коновальця у мікрорайоні "Північний" (кінцева зупинка тролейбусу #7).

Як видно на світлині, частина бруківки там просіла, а частина просто відбилася. Та й закінчується так звана "пішохідна зона" дуже дивно.

Читати також

03.10.2023 Між двома селами на Рівненщині розпочали ремонт автошляху

Цей проект включає в себе використання сучасних методів, зокрема холодного ресайклінгу, що дозволяє відновити зношені шари дорожнього покриття перед подальшим влаштуванням гарячої асфальтобетонної суміші. Здійснення ремонту доріг - це важливий крок до поліпшення життя місцевих жителів та безпеки на дорозі. Проїзд через село відіграє ключову роль у щоденному житті громади, сприяючи зручності та розвитку округу. Саме тому ремонт доріг є пріоритетним напрямком для кожного населеного пункту громади. Холодний ресайклінг - це інноваційний метод, який дозволяє використовувати старий асфальт як основу для нового покриття, зменшуючи відходи та сприяючи екологічності проекту. Після відновлення зношених шарів за допомогою холодного ресайклінгу влаштування гарячої асфальтобетонної суміші надасть дорозі міцність і довговічність.