Рівне Медіа

У Рівному просять допомогти хлопцю, який важко травмував ногу

Діма - веселий усміхнений хлопець. Він намагається не втрачати веселого настрою, хоч вже три тижні не може встати з ліжка. Дмитро розповідає нам, що хоче скоріше повернутись до навчання. Він вчиться на автомеханіка, вже на третьому курсі Кременецького училища. 

Хлопець важко травмував ногу. Він просто ставав на землю, коли сходив зі скутера і невдало підвернув ногу. Раптовий сильний біль, Діма й не одразу зрозумів що сталось. Закритий перелом кісток гомілки з багатьма уламками. Про це повідомляє Благодійний фонд "Скарбниця надії".

Хлопця одразу поклали в лікарню в Кременці, потім в Дубно, а 15 вересня Дмитра перевели до Рівненської обласної дитячої лікарні. 

Весь час в лікарні хлопець на витяжці, але такого лікування не достатньо. На завтра Діму готують до операції, йому треба поставити спеціальну пластину та закріпити її шурупами. Вартість конструкції 11500 гривень. Крім того, під час операції буде використано мінімум два флакони кісткового трансплантанту. Ціна одного флакона - 4500 гривень. 

Мама Діми дуже просить про допомогу. Батько живе окремо від родини. В родині двоє дітей вже одружені і живуть окремо, Діма вчиться і є ще два школярі. Мама працювала на фермі дояркою, але її нещодавно закрили і зараз жінка безробітня.

Дмитрові терміново потрібно 20500 гривень.

Контактні дані:
Рева Мар`яна (координатор) – (098) 45-26-916

Реквізити для надання допомоги:
КАРТА ПРИВАТБАНК
№ 5169 3305 1506 8762
(корпоративна карта БФ "Скарбниця Надії", але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну)
Призначення платежу – Добровільна пожертва на проект «Операція СОС»

ПРИВАТБАНК
БФ «Скарбниця Надії»
ЄДРПОУ 37685693
р / р 26007054713460
КБ «ПриватБанк»
МФО 333391
Призначення платежу – добровільна пожертва на проект «Операція СОС»

Кошти можна перерахувати також, перейшовши за цим лінком.

Читати також