Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному просять створити зелену зону перед одним із коледжів

Фото - відкриті джерела

Перед Рівненським коледжем економіки та бізнесу рівнянка Тетяна Борисюк просить створити паркову (зелену) зону. У відповідній петиції до міського голови Рівного жінка зазначає, що така територія вже, проте вона постійно заростає бур'янами.

"Перед  Рівненським коледжем економіки та бізнесу є чимала вільна територія, яка заростає бур"яном у весняно-літній період. В той же час, мешканцям навколишніх багатоповерхівок фактично немає де гуляти з дітьми, і просто відпочити на свіжому повітрі. Доцільно було б озеленити цю територію, висадити дерева, встановити декілька лавочок для відпочинку. Такий невеликий зелений оазис стане прикрасою міста. Для висадки дерев можна оголосити толоку, щоб всі бажаючі взяли участь в благородній справі на користь міста", - йдеться у петиції.

Збір підписів триватиме до 13 травня. 

Читати також

08.02.2023 Рівнянин звернувся до поліції, бо мама довго не брала слухавку

Близько 3-ї години ночі під час патрулювання на проспекті Генерала Безручка до інспекторів звернувся громадянин. Схвильований чоловік, розповів, що безліч разів телефонував своїй матері, але на дзвінки вона не відповідала. Його тривогу посилювало і те, що жінка мала проблеми зі здоров'ям. А оскільки була пізня година, то викликати таксі він не зміг. Патрульні одразу зголосилися допомогти. На щастя, з жінкою все виявилося добре, вона просто міцно заснула.