Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному просять закрити частину вулиці Соборної для авто

Фото -RIA.com

На сайті Рівненської міської ради Володимир Луцишин зареєстрував петицію, в якій просить змінити правила руху по одній із вулиць міста – Соборній.

Автор аргументує свою пропозицію тим, що через велику кількість транспорту в центрі міста жителі цієї частини не можуть вільно прогулюватися центром Рівного та милуватися архітектурою міста.

Пан Луцишин пропонує зробити пішохідною відрізок дороги від перехрестя вулиць Петра Дорошенка та Соборна до перехрестя вулиць Княгині Ольги та Соборна.

Збір підписів триватиме до 28 березня, підтримати петицію можна тут.

Читати також

28.09.2023 Затриманий на майже мільйнонному хабарі директор Рівненського тубдиспансера звільняється

Як зазначається у документі, Федір Аврука сам подав заяву на звільнення. Із ним достроково припинять контракт із 31 жовтня. Обов'язки директора медцентру виконуватиме заступниця Авруки Олена Мельничук. Як зазначалось, посадовець «гарантував» безперешкодну приватизацію та передачу усіх матеріальних цінностей одного із санаторіїв Рівненської області, що знаходиться у комунальній власності вказаного підприємства. Крім цього, він «сприяв» у оформленні та отриманні вказаної ділянки шляхом проведення заниженої оцінки вартості землі, на якій перебувають об’єкти нерухомості вказаного санаторію.

28.09.2023 Росіяни поширюють черговий фейк про нібито озброєння на Рівненській АЕС

У мережі шириться фейкова інформація, що нібито Сили оборони складають ракети HIMARS, SCALP, Storm Shadow, різні БПЛА-камікадзе та боєприпаси із збідненим ураном на Хмельницькій та Рівненській АЕС на заході України та у прилеглих регіонах. Таку інформацію поширюють користувачі соцмереж з посиланням на неназваних «турків». Відтак правдою є те, що 22 вересня, через тиждень після перших повідомлень про зброю на станціях, Міжнародне агентство з атомної енергії опублікувало доповідь, у якій йшлося про те, що експерти не побачили ніяких порушень на станціях з боку ЗСУ чи взагалі будь-кого. Єдине озброєння, яке виявили експерти МАГАТЕ, помітили на тимчасово окупованій Запорізькій атомній електростанції, зазначили журналісти StopFake.