Рівне Медіа

У Рівному реконструювали підстанцію, яка забезпечує електрикою півміста

Реконструкція тривала з травня 2019 року. Завдяки роботам рівняни, що мешкають та працюють у мікрорайонах Північний та Грабник, у центральній частині обласного центру – на вулицях Петлюри, Кавказькій, Соборній, проспекті Миру, будуть забезпечені надійним електропостачанням – новітні засоби диспетчерського та технологічного управління дозволять швидше реагувати та відновлювати електропостачання у випадку аварійних ситуацій, попереджати їх виникнення, повідомили в "Рівнеобленерго". 

Також на підстанції здійснено заміну існуючого силового трансформатора та встановлено резервний потужністю 400 кВА, що також покликаний зменшити кількість перерв у електропостачанні. Крім того, на РП-4 здійснено заміну усіх комірок 10 та 0,4 кВ в комплекті з вакуумними вимикачами виробництва Рівненського заводу високовольтної апаратури та новим релейним захистом.

Нагадаємо, реконструкція передбачена інвестпрограмою ПрАТ «Рівнеобленерго», що затверджена НКРЕКП на 2019 рік. Вартість робіт становить близько 6 млн. грн.

Загалом у місті Рівне на реконструкцію та технічне переоснащення мереж та електрообладнання ПрАТ «Рівнеобленерго» до кінця року буде використано майже 23 млн.грн.

Читати також