Рівне Медіа

У Рівному сьогодні депутати зберуться на комісію

Сьогодні, 10 лютого 2020 року, о 14 годині у Рівному в приміщенні Рівненського міськвиконкому (вул. Соборна, 12-А, каб. 410) відбудеться засідання постійної депутатської комісії з питань міського господарства (голова - Назарій Поліщук).

Під час заходу депутати планують розглянути десяток питань порядку денного:

  1. Про надання згоди на суборенду, спільне користування орендованого комунального майна котельні по вул. Герцена, 5-А. (Криж О. В. – депутат Рівненської міської ради)
  2. Про зміни до бюджету міста Рівного на 2019 рік (Шульга В. О. – начальник Управління бюджету і фінансів)
  3. Про звіт про виконання бюджету міста Рівного за 2019 рік (Шульга В. О. – начальник Управління бюджету і фінансів)
  4. Про внесення доповнень до Муніципальної програми сталого розвитку міста Рівного на 2018 – 2022 роки, затвердженої рішенням Рівненської міської ради від 15.12.2017 № 3711. (Павлюк І. В. - заступник начальник Управління економіки міста)
  5. Про надання згоди на передачу вартості проведеного капітального ремонту, реконструкції ділянок орендованих теплових мереж. (Сахнюк Я. О. – начальник Управління житлово-комунального господарства)
  6. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення в постійне користування ОСББ «Світанок Рівне» земельної ділянки на вул. Князя Володимира, 27-А, (на земельній ділянці знаходиться об’єкт нерухомого майна). (Таргоній С. Г. - начальник Управління земельних відносин)
  7. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення в постійне користування Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Сагайдачного-2» земельної ділянки на вул. Гетьмана Сагайдачного, 2 (на земельній ділянці знаходиться нерухоме майно). (Таргоній С. Г. - начальник Управління земельних відносин) з виїзду
  8. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення в постійне користування Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Дворецьке» земельної ділянки на вул. Дворецькій, 188 (на земельній ділянці розташоване нерухоме майна). (Таргоній С. Г. - начальник Управління земельних відносин) з виїзду
  9. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення ТОВ “Рівнетеплоенерго” в оренду земельної ділянки на вул. Буковинській, 6-А, на якій розташований об’єкт нерухомого майна. (Таргоній С. Г. - начальник Управління земельних відносин) з виїзду
  10. Різне.

Читати також