У Рівному цього року до першого класу підуть більше 3 тисяч дітей

Ілюстративне фото

У Рівненській громаді з 1 вересня відновиться навчальний процес у школах. До першого класу підуть 3006 школярів, серед яких 36 діток внутрішньо переміщених осіб.

Про це повідомив міський голова Рівного Олександр Третяк.

Наразі у навчальних закладах готують та обладнують укриття й сховища, перевіряють системи оповіщення. Щодо формату проведення уроків та роботі шкіл - по кожному закладу спеціальна комісія прийматиме окреме рішення, враховуючи і стан укриття і думки батьків.

"Зауважу, що у закладі освіти буде перебувати така кількість дітей та вчителів, яка може, в разі потреби, перейти в укриття. В укриттях має бути все необхідне – наявність санвузла, місця для сидіння, а також ліки, запас води та їжі, навчальні посібники тощо. Міська влада власними коштами фінансує ремонти та забезпечення укриттів необхідними матеріалами", - зазначає мер.

Міський голова дав доручення до 26 серпня по всім школам провести збори адміністрації та батьків, показати батькам стан укриттів, готовність закладів до навчального року. А тоді - спільно вирішити у якому форматі запускати навчання з вересня.

Читайте також