![](https://rivne.media/media/img/650/2024/04/2024040212424738.png)
У Рівному на майдані Незалежності в останню дорогу провели солдата Віталія Цибульського.
Про це повідомив в.о. міського голови Віктор Шакирзян.
"Сьогодні на центральному майдані Рівного ми проводжаємо в останню земну дорогу Віталія Цибульського, який добровільно вступив до лав ЗСУ, аби боронити рідну землю.
На жаль, 13 червня 2023 року 38-річний солдат Віталій Цибульський загинув під час виконання бойового завдання із захисту територіальної цілісності Батьківщини, відсічі та стримування збройної агресії російської федерації проти України на Луганському напрямку.
Щирі співчуття рідним і близьким! Вічна пам'ять і шана Герою України!", - написав Віктор Шакирзян.
![](/media/img/650/2024/04/202404026553.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404028521.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404024344.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404024353.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404022298.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404027809.png)