![](https://rivne.media/media/img/650/2023/12/2023120611116826.png)
У Рівненському пологовому будинку у день Св. Миколая та День збройних Сил України народилося 16 діток.
Про це повідомили на сторінці пологового у мережі.
"Наш пологовий будинок отримав приємний подарунок - 16 пологів за добу, з них 11 новонароджених хлопчиків. Вдячні Збройним Силам України за захист та можливість виконувати свою роботу! Вітаємо батьків та малят", - пишуть співробітники медзакладу.