Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

У Рівному в транспорт пускатимуть без COVID-сертифікатів

Сьогодні в Рівному засідала міська комісія ТЕБ і НС, на якій прийняли низку рішень. До прикладу - розгорнути додаткові ліжкомісця у медзакладах міста. Адже, до прикладу, у міській лікарні, де є 330 місць для хворих на коронавірус, лікують 336 людей.

Одним із найбільш очікуваних було питання, чи доведеться рівнянам пред'являти сертифікат про вакцинацію від коронавірусу для проїзду в громадському транспорті міста. Олександр Третяк повідомив, що таке обмеження для мешканців Рівного не приймали – щоби забезпечити повноцінну життєдіяльність міста.

«Одне з питань, які турбують мешканців міста – чи будуть перевезення у громадському транспорті по Ковід-сертифікатах. Я категорично проти обмеження проїзду мешканців міста в транспортні  через пред’явлення Ковід-сертифікатів. Адже саме таке обмеження може взагалі спричинити поний колапс у місті. Тому вважаю, що не можемо ми приймати такого рішення і встановлювати таких обмежень у транспорті. Тому мешканці міста Рівного будуть поки що пересуватись у транспорті без пред’явлення Ковід-сертифікатів», - сказав міський голова. 

Нагадаємо, в обласний транспорт пускатимуть лише за наявності у людей сертифікату про вакцинацію. Читайте більше: На Рівненщині у громадський транспорт пускатимуть лише вакцинованих.

Читати також

01.12.2021 Вчителька з Волині судиться через відсторонення від роботи - не має COVID-сертифікату

Вчителька Комунального опорного закладу загальної середньої освіти «Рожищенський ліцей №3» подала позов до суду через відсторонення від роботи. Вона вимагає поновлення на роботі, стягнення середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу. Нещодавно суддя Рожищенського районного суду Наталія Шептицька вивчила матеріали цієї цивільної справи. Позовну заяву прийняли до розгляду та відкрили провадження у справі.