Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному відбулися заняття з плавання для особливих діток (ФОТО+ВІДЕО)

Шостого березня поліцейські ювенальної превенції Рівного та області на запрошення деканату Міжнародного економіко-гуманітарного університету Рівного взяли участь у заняттях із плавання із особливими дітками.

У рамках навчальних дисциплін факультету фізичної культури та спорту, які передбачають і реабілітацію, до практичних занять зі студентами запросили діток з обмеженими можливостями. Однак бажаючих взяти участь у таких тренуваннях виявилося чимало. Тож за сприяння керівництва університету та підтримки студентства наразі близько ста «особливих» дітей мають можливість займатися у басейні п’ять разів тиждень. Крім того, майбутні реабілітологи після плавання їм роблять оздоровчий масаж.

«Сьогодні до таких тренувань долучилася поліція Рівного, — зазначив заступник декана факультету фізичної культури та спорту Рівненського МЕГУ Вадим Коваль. — І це правильно, адже проект орієнтований на соціалізацію дітей з інвалідністю. Тож гарний настрій та здоровий спосіб життя однозначно позитивно впливає на дитину».

Зі слів Вадима Коваля, поліцейських долучили як волонтерів. Тобто, незалежно від посад, місця в соціумі всі громадяни рівні і мета такого заходу – допомогти.

«Працівники ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Рівненській області з радістю прийняли пропозицію долучитися до проведення таких заходів, особливо якщо це стосується дітей з особливими можливостями, — зауважила керівник відділу ювенальної превенції ГУНП в Рівненській області Ірина Чорна. — Не залишаються поза увагою працівників поліції жоден із спеціалізованих навчальних закладів, під час відвідування яких ми багато спілкуємося з дітками для того, аби бути ближчими до них, оскільки чужих дітей як і їхніх проблем не буває».

Основні зміни після таких занять у дітей – це посмішки на обличчях, а зміни у студентів – почуття відповідальності і турботи за них.

Позитивних емоцій додалося і поліцейським, із якими діти залюбки займалися. Та головне для правоохоронців — хоч таким чином, але допомогти в оздоровленні та реабілітації маленьких громадян України, долучившись до доброї та корисної справи.

«Прокидаючись щодня, ми маємо можливість реалізувати себе, чого не скажеш про таких діток, які не мають такого повноцінного життя, — зазначив керівник поліції Рівного Василь Зелінський. — Тож ми раді побути хоч день з особливими дітьми, аби відчути справжню ціну життя».

За інформацією відділу комунікації поліції Рівненської області

Читати також