Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному відновили будівництво спорткомплексу на Макарова

У Рівному відновились роботи із будівництва спорткомплексу на Макарова.

Про це повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

На сьогодні там проводяться облаштування покрівлі, ґанків входів, внутрішні опоряджувальні роботи. Також в цьому році планується:

  •  підключення до зовнішніх інженерних мереж;
  •  влаштування систем блисковкозахисту та вогнезахисту;
  •  часткове облаштування території під парковку.

"Нагадаю, роботи на Макарова частково призупинили через коригування ПКД. Ми хотіли врахувати побажання спортивних організацій області, аби спорткомплекс був зручним для представників різних видів спорту. Адже арена на вулиці Макарова у Рівному має бути мультифункціональним об'єктом. Тут плануємо проводити заходи та події регіонального, державного та міжнародного рівня – бізнесові, культурно-розважальні та спортивні", - зазначив пан Коваль.

Масштабний інфраструктурний об’єкт споруджують в рамках програми Президента України Володимира Зеленського Велике будівництво. Також цього року на добудову спорткомплексу ми отримали додаткових 65 мільйонів гривень спортивної субвенції.

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.