Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному відремонтують басейн, у якому починав займатися плаванням Михайло Романчук

У рамках програми "Велике будівництво" наступного року у Рівному планують відремонтувати басейн ДЮСШ №2 на вулиці Коновальця. Саме тут робив перші кроки у плаванні дворазовий призер Олімпійських ігор у Токіо Михайло Романчук. Про це повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль у своєму телеграм-каналі.

Крім цього, на найближчій сесії Рівненської обласної ради буде винесене питання про виділення коштів на придбання квартир для двох призерів Олімпіади з Рівненщини - стрілка Олега Омельчука та плавця Михайла Романчука.

 

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.