Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному виявили вантажівку, яка зникла з місця ДТП у Києві

Ілюстративне фото

На Рівненщині у сервісних центрах у січні виявили два автомобіля, які перебували у розшуку. Серед них - вантажівка, яка зникла з місця аварії у столиці.

Зокрема, у Сарнах у сервісному центрі виявили «Fiat Ducato», який перебував у розшуку ГУНП в Рівненській області. А от в Рівному, під час перереєстрації «Renault Premium», адміністратор, перевіривши за наявними базами вантажівку, встановив, що даний транспортний засіб перебуває в орієнтуванні як зниклим з місця скоєння ДТП. Його розшукувала патрульна поліція Києва.

Окрім того, працівники знаходять і викрадені двигуни. Минулого місяця в сервісному центрі МВС № 5641 м. Рівне, під час  реєстрації «ВАЗ 2101», провівши перевірку автомобіля за базами, фахівці встановили, що двигун на даній автівці перебуває у розшуку.

Також у сервісних центрах МВС в Рівненській області під час надання адміністративних послуг, виявляють транспортні засоби, номери агрегатів яких змінені або підроблені. До речі, лише за січень 3 сумнівні автівки виявили у сервісних центрах МВС під час реєстрації, перереєстрації. В усіх автомобілях були підроблені номери кузовів.

Про дані події працівники сервісних центрів  МВС повідомили у поліцію. 

Читати також

20.03.2023 У Рівному спростували фейк про те, що флюоромобіль, який обстежує містян, не відповідає нормам

"Річ у тім, що флюоромобіль (в ньому пропонують зробити безплатний тест на ВІЛ та флюорографію), який  Рівненський обласний фтизіопульмонологічний центр приблизно рік тому отримав в якості гуманітарної допомоги, досі не має необхідних дозвільних та ліцензійних документів на роботу. Більше того, він навіть не відповідає нормам радіаційної безпеки. Простіше кажучи, «фонить». Від цього, в першу чергу, страждають рентгенлаборанти, яких примушують на цьому автомобілі працювати. Вони ж нікуди не скаржаться, бо бояться втратити роботу. Тому їздять і мовчать", - йдеться у повідомленні. Як прокоментували на сторінці медзакладу, інформація є неправдивою та не відповідає дійсності, а усі необхідні документи наявні. "Адміністрація медичного центру офіційно повідомляє, що дана інформація є фейком та не відповідає дійсності, про що свідчить протокол дозомитерчного контролю засобів захисту Рівненського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України. Нам невідомо, яку кінцеву мету переслідують автори такої дезінформації, але ми вбачаємо в цьому свідомий підрив авторитету закладу та намагання зірвати впровадження ефективної програми по боротьбі з туберкульозом", - зазначають у повідомленні.