![](https://rivne.media/media/img/650/2024/04/2024042220568124.jpg)
У Рівному ліквідували пожежу в адміністративній будівлі.
Про це повідомляють у ГУ ДСНС у Рівненській області.
Як зазначається, сьогодні о 13:08 міста Рівне надійшло повідомлення про пожежу в 3-поверховій адміністративній будівлі по вулиці Захисників Маріуполя.
На місце події негайно прибули рятувальні підрозділи. О 14:35 пожежу було локалізовано, а о 17:55 повністю ліквідовано. Ускладнювало роботу вогнеборців складне планування будівлі, велике горюче навантаження та сильне задимлення.
Вогонь встиг знищити меблі, речі домашнього вжитку, покрівлю на площі 190 м² ,перекриття на площі 18 м², чотири металопластикових вікна та пошкодити покрівлю на площі 80 м², перекриття на площі 210 м², оздоблення стін та стелі.
За попередніми оцінками, площа пожежі склала близько 300 м².
На щастя, жертв та постраждалих внаслідок пожежі немає.
До ліквідації було залучено 7 одиниць пожежної та спеціальної техніки та 30 вогнеборців. Також на місці працювала оперативна група Головного управління ДСНС України у Рівненській області.
Причини пожежі та розмір матеріальних збитків встановлюються.
![](/media/img/650/2024/04/202404228561.jpg)
![](/media/img/650/2024/04/202404221308.jpg)
![](/media/img/650/2024/04/202404229612.jpg)
![](/media/img/650/2024/04/202404224805.jpg)
![](/media/img/650/2024/04/202404227695.jpg)
![](/media/img/650/2024/04/202404226847.jpg)
![](/media/img/650/2024/04/202404225071.jpg)
![](/media/img/650/2024/04/202404223597.jpg)
![](/media/img/650/2024/04/202404224476.jpg)
![](/media/img/650/2024/04/202404222643.jpg)
![](/media/img/650/2024/04/202404224715.jpg)