Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

У Рівному запрацював термінал «Нової пошти», який обробляє 120 посилок за хвилину

У Рівному на повну потужність запрацював новий термінал «Нової пошти». Він став першим автоматизованим сортувальним центром в області, який обробляє 120 посилок за хвилину.

Оглянув сучасне приміщення та ознайомився із роботою відділення голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

«Перемовини про побудову сучасного терміналу в нас на Рівненщині велися з 2019 року. Ще тоді у Львові під час відкриття нового центру я побачив, що таке інноваційне відділення зможе покращити мобільність цілого регіону. В першу чергу, це дозволить підтягнути за собою й інших підприємців та вивести регіональний бізнес на новий рівень. У результаті буде більше надходжень до обласного бюджету, відтак і розвиток економіки. Приємно, що новий термінал оснащений автоматизованим обладнанням українського виробництва», - зазначив Віталій Коваль.

Термінал має 51 місце для заїзду автомобілів та 7 телескопічних конвеєрів для вивантаження та завантаження авто. Тож із сортувальної лінії відправлення курсуватимуть безпосередньо на кузов автомобілів.

Рівненський термінал сортуватиме посилки для 85 населених пунктів, а для його роботи залучено 142 працівники.

«Нова пошта» вже понад 20 років успішно працює на українському ринку. Обсяги та кількість посилок постійно збільшуються. Тож вже практично неможливо оперативно працювати лише завдяки людському ресурсу. Відтепер ми почали інвестувати кошти у розбудову автоматизованих центрів. У сортувальний термінал у Рівному вже вкладено понад 27 млн грн», - розповів В’ячеслав Климов, співвласник «Нової пошти».

Читати також