Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному засудили правоохоронця, який на 9 тис грн збув секретної інформації

Погодившись із позицією Рівненської місцевої прокуратури, суд визнав достатніми зібрані під час досудового розслідування докази для винесення обвинувального вироку стосовно оперуповноваженого сектору кримінальної поліції одного із відділів  поліції ГУНП у Вінницькій області за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.ч.2,3 ст.362 та ч.1 ст.368 КК України (несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в автоматизованих системах, одержання неправомірної игоди).

Доведено, що офіцер поліції, з корисливих мотивів, використовуючи своє службове становище та маючи доступ зі свого службового комп’ютера до автоматизованих систем Міністерства внутрішніх справ України, систематично збував стороннім особам за грошову винагороду інформацію з обмеженим доступом, що призвело до її витоку.

Всього ж зловмисник одержав від зацікавлених осіб неправомірну вигоду на загальну суму 9 тис грн. У суді обвинувачений визнав вину в повному обсязі. Згідно із вироком Рівненського міського суду працівнику поліції призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 3 роки. Одночасно суд застосував вимоги ст. 75 КК України та звільнив чоловіка від відбування основного покарання із встановленням іспитового 2-річного строку з покладенням певних обов’язків. Також згідно із рішенням суду чоловіка зобов’язано сплатити штраф у розмірі 25500 грн та його позбавлено права обіймати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування строком на 3 роки.

Матеріали Рівненської місцевої прокуратури

Читати також