У Сарнах знайшли підлітків, які понищили майно в укритті

У Сарнах відшукали неповнолітніх, які понищили майно в укритті. 

Про це повідомляють у пресслужбі поліції області. 

Як зазначається, повідомлення до поліції надійшло вранці восьмого січня: в укритті, яке знаходиться у будівлі багатоквартирного будинку, невідомі особи вибили двері в санвузол, пошкодили лавку та сантехніку, розбили декілька лампочок.

Співробітники Сарненського РВП встановили, що до пошкодження майна можуть бути причетні двоє неповнолітніх сарненчан. Проведеною перевіркою, зокрема й моніторингом відео із камер спостереження поліцейські встановили, що у суботу, шостого січня, хлопці, гуляючи у центральній частині міста, зайшли у приміщення, до якого забезпечений вільний доступ, аби зігрітися. Втім, спокійно всидіти там не змогли.

Один із них — 16-річний, уже неодноразово потрапляв у поле зору правоохоронців. На нього інспектори ювенальної превенції склали адміністративний протокол за вчинення дрібного хуліганства за статтею 173 КУпАП.

За протиправні дії іншого — 14-річного, відповідатиме його матір: на жінку поліцейські склали адміністративний протокол за статтею 184 КУпАП — за невиконання обов’язків щодо виховання дитини.