![](https://rivne.media/media/img/650/2024/02/2024022016312711.png)
У селі Гоноратка відкрили меморіальну дошку на честь полеглого на Луганщині військовослужбовця.
Про це повідомили в Крупецькій територіальній громаді.
Воїн загинув 21 квітня 2023 року в м. Кремінна Луганської області, захищаючи територіальну цілісність України.
Життя чоловіка обірвалося на 41 році.
"Молодий, повний сил, гарний сім'янин та турботливий батько, опора та підтримка для дружини, мами та дітей, людина з чистим та добрим серцем, завжди приходив на допомогу, але війна зробила непоправне. Щиро вдячні всім, хто долучився до відкриття меморіальної дошки в пам'ять про Ігоря Дмитровича", - написали у громаді.
![](/media/img/650/2024/02/202402205584.png)
![](/media/img/650/2024/02/202402203694.png)
![](/media/img/650/2024/02/202402202369.png)
![](/media/img/650/2024/02/202402205326.png)
![](/media/img/650/2024/02/202402206414.png)