Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У селищі на Поліссі працівники сектору міграційної служби "підхопили" COVID

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

Від завтра, 25-го травня, тимчасово призупиняє прийом громадян Володимирецький районний сектор УДМС. Причиною цього стало виявлення захворювання на коронавірус серед працівників. 

Однак, видача виготовлених паспортних документів здійснюватиметься відповідно до звичного графіку роботи підрозділу та з дотриманням рекомендацій Міністерства охорони здоров'я України.

Нагадуємо про можливість звернутися  дистанційно:

Про відновлення роботи територіального підрозділу повідомимо додатково.

Читати також

29.03.2023 У Рівному чоловіка, який перебував у розшуку за крадіжку, "спіймали на гарячому"

Подія трапилася вчора, близько двадцятої години, в одному з супермаркетів міста Рівне. 39-річний чоловік, блукаючи поміж торгових рядів, вирішив, що саме сьогодні він може суттєво зекономити на продуктах харчування і просто взяти їх з полиць, не оплачуючи. Коли крадій спробував пронести товар поза межі касової зони, його помітила працівниця магазину та негайно натиснула «тривожну кнопку». Група затримання поліції охорони прибула на місце події за кілька хвилин. Поліціянти вилучили вкрадений товар та перевірили особу на предмет кримінального минулого. Виявилось, що чоловік вже перебуває у розшуку за крадіжку. Відповідну ухвалу виніс суд ще на початку січня поточного року. Правопорушника поліцейські охорони доставили до підрозділу поліції.