![Фото - ілюстративне / відкриті джерела](https://rivne.media/media/img/650/2020/07/u-selishchi-na-rivnenshchini-tri-rodini-zakhvorili20200729_6896.jpg)
Станом на ранок 29 липня у селищі Клесів Сарненського району виявили 9 випадків інфікування коронавірусом. Усі випадки пов’язані з внутрішньосімейною передачею. Про це розповів головний санітарний лікар Рівненщини Роман Сафонов.
Відомо, що COVID-19 клесівчани «принесли» у свої родини з місць роботи. Один з хворих працює на підприємстві «Технобуд», ще один – на кар’єрі «Львівської залізниці».
Крім цього, коронавірусом заразилася медпрацівниця з Клесова – згодом COVID-19 виявили у членів її родини.