Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Сирії з-під завалів будинку витягли немовля, яке було зв`язане пуповиною з мертвою матір`ю

З-під завалів на півночі Сирії витягли новонароджену дитину, яка була зв'язана пуповиною з матір'ю, що загинула внаслідок землетрусу. 

Про це, як пише "Європейська правда", повідомляє AFP.

Немовля - єдина дитина, яка вижила з найближчих родичів, всі інші загинули, коли землетрус силою 7,8 бала, що стався в Сирії та сусідній Туреччині, зрівняв з землею будинок сім'ї в утримуваному повстанцями місті Джиндайріс, сказав далекий родич дитини Халіл аль-Суваді.

"Ми почули голос, коли копали. Ми розгребли пил і знайшли дитину з пуповиною, ми перерізали її, і мій двоюрідний брат відвіз її в лікарню", – сказав Суваді.

Відео порятунку стало вірусним у соціальних мережах.

На кадрах видно, як чоловік вибігає з-під завалів чотириповерхового будинку, тримаючи на руках крихітне немовля, вкрите пилом.

Другий чоловік біжить назустріч першому з ковдрою, намагаючись зігріти новонароджену на мінусовій температурі, а третій кричить, щоб викликати машину, яка відвезе її до лікарні.

Дитину відвезли на лікування до сусіднього міста Афрін, а члени сім'ї провели наступні кілька годин, шукаючи тіла її батька Абдулли, матері Афраа, чотирьох братів і сестер та тітки.

За повідомленням кореспондента AFP, будинок сім'ї був одним з близько 50 будинків у Джиндайрісі, які були зруйновані землетрусом.

В інкубаторі лікарні в Афріні новонароджена була підключена до внутрішньовенної крапельниці, її тіло було в подряпинах, а лівий кулак обмотаний бинтом.

На тілі дитини було кілька синців і рваних ран. Також вона прибула з переохолодженням через сильний мороз, розповів лікар. Наразі стан немовляти стабілізувався. 

Додамо, що внаслідок землетрусу на півдні Туреччини та півночі Сирії загинуло 9 400 людей. 

Читати також