Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У студента рівненського університету виявили онкологію: потрібні кошти на лікування

Студент Національного університету водного господарства та природокористування Віталій Романюта потребує коштів на лікування.

Інформацію про це опублікували на сторінці внз у Фейсбуці.

"Звертаємося до вас із проханням відгукнутися та допомогти зібрати кошти на операцію та лікування нашого Романюти Віталія Валерійовича, студента 4 курсу інституту агроекології та землеустрою. У Віталія виявлено онкозахворювання - альвеолярна рабдоміосаркома. Ця пухлина надзвичайно агресивна і потребує термінового та дороговартісного лікування. Кошти потрібно зібрати терміново", - написали автори посту.

Перерахувати кошти можна на банківську картку мами хлопця:

5354 6500 1630 8499 - (Романюта Антоніна Федорівна)

Читати також

01.02.2023 Береза, сосна та осика: на Рівненщині незаконно зрубали дерев на понад 150 тис грн

20 грудня 2022 року до Державна екологічна інспекція Поліського округу від правоохоронних органів надійшов лист з матеріалами стосовно незаконної вирубки дерев за межами населеного пункту села Тишиця Рівненського району. Під час розгляду зазначеної справи фахівцями Інспекції на земельній ділянці, яка перебуває у комунальній власності Березнівської міської ради за межами населеного пункту села Тишиця Рівненського району, встановлено факт незаконної порубки 269 сироростучих дерев породи сосна, береза, осика. Загальна сума шкоди, заподіяної навколишньому природному середовищу незаконною порубкою дерев, становить 156 тис. 107 грн. Оскільки в діях осіб, які вчинили вищевказане порушення, вбачаються ознаки кримінального правопорушення, Інспекція направила матеріали щодо незаконної порубки дерев до правоохоронних органів з метою внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 246 Кримінального кодексу України, а також для встановлення осіб, винних у скоєні порубки з метою притягнення їх до відповідальності згідно чинного законодавства.