Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У суд на Рівненщині намагались пронести три пістолети

Впродовж дев’ятого-десятого лютого, у Кузнецовському міському суді Рівненської області колегія суддів оголошувала судовий вирок відносно чотирьох жителів області у справі про умисне вбивство та незаконне поводження зі зброєю. Судові охоронці посилили заходи безпеки у суді, з метою забезпечення громадського порядку.

Кузнецовський міський суд поки не перебуває під постійною охороною Служби судової охорони. Проте у зв’язку із розглядом резонансної справи на охорону громадського порядку було залучено співробітників взводу швидкого реагування територіального управління. Судові охоронці здійснювали пропускний режим.

Впродовж двох днів співробітники обмежили пронесення до суду трьох пістолетів, ножа, двох дерев’яних палиць і аерозольного балончика сльозогінного дії.

Крім цього співробітниками Служби судової охорони було припининено хуліганські дії місцевого громадянина, який нецензурно висловлювався в приміщені суду. Поліцією, відносно нього складено адміністративні матеріали за статтею 173 КУпАП.

Про це повідомили в пресслужбі Служби судової охорони в Рівненській області. 

Читати також