![](https://rivne.media/media/img/650/2024/04/2024041111407278.jpg)
У Рівному почали прибирати усі сині кіоски з цигарками.
Це містяни помітили нещодавно.
А в одному з них замість цигарок продаватимуть хот-доги.
Про це пише депутат Рівнеради Святослав Клічук.
- Історія з синіми цигарковими кіосками в Рівному добігає кінця. Договір оренди їм не продовжили, і тому підприємцям їх потрібно прибрати. Наприклад, ми голосували за фініш, аби було менше місць, де продають цигарки. Але "кожен фініш - це по суті старт", подумав інший підприємець, і вирішив там продавати хот-доги. Але договору оренди він не має, - зазначив Святослав Клічук.
![](/media/img/650/2024/04/202404113105.jpg)