Рівне Медіа

У цьому році 6 великих підприємств погасили заборгованості з виплати зарплат мешканцям Рівненщини

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

Міською комісією з питань праці та заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях вживаються заходи з погашення заборгованості із виплати заробітної плати.

Станом на 1 червня 2019 року, за інформацією Головного управління статистики у Рівненській області, загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати становила 12581,9 тис. грн., у т. ч.: працівникам економічно активних підприємств – 12076,2 тис. грн., суб’єктів господарювання, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом –  505,7 тис. грн.

Загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати у порівнянні з 1 січня 2019 року зменшилась на економічно активних підприємствах-боржниках міста на 12064,8 тис. грн.

В органи державної влади, керівникам підприємств, арбітражним керуючим у 2019 році направлено 36 листів з метою погашення заборгованості із виплати заробітної плати.

У 2019 році за результатами проведеної роботи повністю погасили заборгованість із виплати заробітної плати 6 підприємств на суму 1373,9 тис. грн. (ПрАТ  «Рівневтормет», ПП «УкрАгроЗахід», ТОВ «Житлово-експлуатаційне об’єднання ЖБК», ТОВ «Банадр Логістікс», філії ДП «Рівненський облавтодор» ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України»: «Рівненська ДЕД» та «Колоденська ДЕД»).

З метою попередження порушень роботодавцями законодавства про працю в засобах масової інформації проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо недопущення використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин, своєчасної виплати заробітної плати, дотримання мінімального розміру заробітної плати та відповідальності за порушення вимог трудового законодавства. У 2019 році розміщено 20 таких інформацій.

Питання забезпечення своєчасної та в повному розмірі виплати заробітної плати на підприємствах міста, дотримання мінімального розміру заробітної плати, легального використання праці найманих працівників  знаходяться на постійному контролі міської комісії з питань праці та заробітної плати.

Прес-служба Рівнеради

Читати також