![](https://rivne.media/media/img/650/2022/06/2022062323028379.jpg)
Сьогодні у Вараші, що на Рівненщині, попрощались із 30-річним сержантом 3-го батальйону 79-ї окремої десантно-штурмової бригади Василем Коновальчуком.
Про це повідомляє Вараська міська рада.
Василя Коновальчука було мобілізовано до війська на початку травня цього року.
У середині червня підрозділ Коновальчука боронив нашу землю біля села Богородичне у Донецькій області. Уночі проти 14 червня під час виконання бойового завдання Василь Коновальчук загинув.
Поховано Героя 23 червня на кладовищі у селі Стара Рафалівка.
![](/media/img/650/2022/06/202206238895.jpg)
![](/media/img/650/2022/06/202206235893.jpg)
![](/media/img/650/2022/06/202206234791.jpg)
![](/media/img/650/2022/06/202206232783.jpg)
![](/media/img/650/2022/06/202206236531.jpg)
![](/media/img/650/2022/06/202206231420.jpg)
![](/media/img/650/2022/06/202206231672.jpg)
![](/media/img/650/2022/06/202206235957.jpg)
![](/media/img/650/2022/06/202206238137.jpg)
![](/media/img/650/2022/06/202206232396.jpg)
![](/media/img/650/2022/06/202206232880.jpg)