Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Верховній Раді пропонують карати нардепів, які виїхали за кордон під час війни

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук в ефірі загальнонаціонального телемарафону зазначив, що парламентарів, які покинули країну під час війни, слід покарати в межах закону.

За його словами, до ВРУ надходять ініціативи щодо відповідальності чоловіків призовного віку, які виїхали за кордон.

Втім, кого насправді треба карати на думку Стефанчука, то це самих парламентарів, які під час війни перебувають за кордоном.

"Ми намагаємося в Парламенті розглядати лише те, що віднаходить компроміс і є вкрай важливим для кожного громадянина. Тому, якщо нам і переглядати питання перебування тих чи інших чоловіків за кордоном, то воно повинно стосуватися винятково народних депутатів або високопосадовців, які в цей період, забувши про свою присягу, виїхали за межі України. Треба знаходити механізм повертати їх до України… і ми будемо відшукувати такі норми, які можуть притягнути їх до відповідальності за порушення депутатської присяги та присяги державного службовця…", — підкреслив Руслан Стефанчук.

Щодо інших громадян, то кожен має працювати на своєму місці, вважає голова ВРУ.

Читати також

18.05.2022 Загарбники планують знести «Азовсталь» у Маріуполі і зробити там паркову зону

"У «ДНР» планують знести Азовсталь. Навіщо? У ЗСУ скоро з’являться сили для деокупації Маріуполя; росіяни превентивно знищують важливий для України промисловий комплекс", - зазначає міськрада. На її думку, загарбники хочуть стерти будь-яке нагадування про героїчний подвиг українських військових, а також не зацікавлені у відновленні та розвитку Маріуполя, бо для них це лише "територія для кримського коридору". Водночас у міськраді нагадали, що комбінат "Азовсталь" - це унікальний металургійний комплекс повного циклу, який забезпечує 10 тисяч робочих місць, мільярди доларів валютних надходжень та податків, 7 тисяч тонн високоякісної сталі, 6 млн тонн чавуну, 4,5 млн тонн металопрокату. Своєю чергою радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко повідомив, що в ОРДО збираються "поновити роботу ММК ім. Ілліча. Та знести Азовсталь. На місці якого побудувати паркову зону".