Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Запоріжжі шахраї під виглядом допомоги ЗСУ обкрадали людей

У Запоріжжі правоохоронці викрили злочинну схему, в якій двоє людей під виглядом збору коштів на ЗСУ ошукали громадян.

Про це повідомляють у пресслужбі Національної поліції України.

Зловмисники від імені посадовців, пропонували підприємцям Івано-Франківської області надати грошові кошти нібито на потреби військових.

Вони називалися заступниками місцевого губернатора і просили перерахувати кошти. Загалом вони "заробили" більш ніж 64 тисячі гривень.

Під час обшуку помешкань зловмисників правоохоронці вилучили кілька мобільних телефонів, комп′ютерну техніку, стартові пакети та сім-картки різних мобільних операторів.

 

Читати також

21.05.2022 Путін у глухому куті. Він не може зупинити війну і не може її виграти - Буданов

- Путін в абсолютному глухому куті. Він не може зупинити війну і не може її виграти. Він не може перемогти з об’єктивних причин. І щоб зупинити це, він повинен визнати, що Росія зовсім не така сильна і велика держава, яку він хотів зобразити. Водночас, мене дивує російська дурість. З усіх варіантів, які були у путіна перед початком війни, він обрав найжорстокіший і найгірший варіант. Російські фахівці неодноразово попереджали його, що цей варіант останній, і його потрібно дуже ретельно оцінювати. Тепер ми бачимо результат”, – сказав Буданов. Також він підкреслив, що Україна воюватимме, доки з її території не будуть вигнані усі російські війська. “Я не знаю жодних кордонів, крім кордонів 1991 року”, – сказав генерал-майор Кирило Буданов, маючи на увазі рік відновлення незалежності України. “Хто може змусити Україну заморозити конфлікт? Це війна всіх українців, і якщо хтось у світі думає, що може диктувати Україні умови, за яких вона може або не може захищатися, то він серйозно помиляється”, – додав він. Під час інтерв'ю він зазначив, що для прискорення контрнаступу Україні терміново потрібні ракетні комплекси середньої та великої дальності, великокаліберна артилерія та ударна авіація. “Ми ведемо війну на своїй території. Якщо хтось вважає, що у нас повинні бути обмеження щодо використання деяких видів озброєння, я хотів би нагадати, що Росія тут використовує абсолютно всі види озброєння, які є у неї, від крилатих ракет, які запускають з підводних човнів, до стратегічних бомбардувальників. Тут застосовано весь спектр російської зброї, окрім ядерної”, – зауважив генерал-майор Буданов.