Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У заручниках вже більше 130 людей: у Херсоні з`явився аналог донецької "Ізоляції" для катувань

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова розповіла, що  у Херсоні з'явився аналог донецької "Ізоляції" для катувань незгодних з окупацією. Це - підпільна катівня. Водночас у місті викрадають активістів і журналістів, які незгодні з російською позицією. 

За даними обласної прокуратури, у заручниках російських окупантів перебувають 137 людей. Серед них – 4 журналістів.

Місцеві жителі зазначають, що в Херсоні з'явився аналог донецької Ізоляції для катувань незгодних з окупаційним режимом, – заявила Денісова.

Нагадаємо, росіяни облаштували катівню на території заводу "Ізоляція". До приходу російських окупантів у 2014 році там був гігантський артпростір.

Росіяни ж влаштували підпільну в'язницю. Зокрема, для утримання військовополонених та тих, кого вважали "проукраїнськими шпигунами СБУ".

Люди, які вижили після "Ізоляції", називали це місце катівнею або чистилищем. Бранців там били, ґвалтували, катували електричним струмом.

 

Читати також

22.05.2022 Окупанти готуються відновити наступ на Ізюмщині - голова ОВА

На Ізюмщині російські окупанти готуються до відновлення наступу та ведуть обстріли в районах населених пунктів Вірнопілля, Дібрівне та Довгеньке. Але наші Збройні Сили України тримають позиції та не допускають просувань ворога. На території області тривають бойові дії. На Харківському напрямку ворог, як і в попередні дні, сконцентрований на утриманні займаних рубежів та недопущенні подальшого просування ЗСУ, - зазначив Синєгубов.

22.05.2022 Українські десантники "Іглою" збили російський штурмовик Су-25

- Сьогодні в одному з районів виконання завдань, підрозділом протиповітряної оборони 80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ був успішно збитий російський штурмовик Су-25 “Грач”. Броньований літак окупантів був назавжди приземлений розрахунком ПЗРК “Ігла”. Даний факт в черговий раз підтверджує професіоналізм воїнів-зенітників Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, - йдеться у повідомленні. Зазначається, що на нижньому фотознімку зафіксовано, як палає російський штурмовик Су-25 “Грач”, тобто все, що від нього залишилося.

22.05.2022 На Запоріжжі окупанти погрожують підприємцям, які відмовляються торгувати за рублі

- У Василівці окупаційна адміністрація затвердила курс валют на рівні 10 гривень за 25 рублів. Також повідомляють, що у випадку відмови підприємців продавати товари за рублі - з ними проведуть «профілактичну бесіду», - йдеться у повідомленні. Такж у Мелітполі колаборант Євген Балицький розпорядився суб'єктам господарювання з 20 травня 2022 року для розрахунків використовувати як гривню, так і рублі, а безготівкові розрахунки проводити лише в рублях. Зрадник також затвердив курс валют: 2 рублі за 1 гривню.