Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Учора надзвичайники Рівненщини чотири рази перевіряли інформацію про замінування та підозрілі предмети

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

Учора, 25 червня, працівники ГУ ДСНС Рівненщини чотири рази перевіряли інформацію про замінування, два з них – в університетах (НУВГП та РДГУ).

09:37 - м. Рівне, вул. Степана Бандери. Чергування під час обстеження будівлі  в зв’язку з повідомленням про замінування (корпус РДГУ);

10:35 - автодорога Київ-Чоп, міст через р. Горинь між с. Горбаків та смт Гоща. Чергування під час виявлення та обстеження підозрілого предмету

11:20 м. Рівне, вул. Пушкіна. Чергування під час  обстеження підозрілих предметів.

15:15 м. Рівне, вул. Соборна. Чергування під час обстеження будівлі в зв’язку з повідомленням про замінування (головний корпус НУВГП).

Читати також

25.09.2023 Один - помер, а інший - отримав травми: на Рівненщині судили винуватця ДТП, у якій постраждали юнаки

Прокурори Рівненської обласної прокуратури в суді довели вину жителя Вараського району, якому інкримінували порушення правил безпеки дорожнього руху, що призвело до смерті одного потерпілого та спричинило тілесні ушкодження іншому (ч. 2 ст. 286 КК України). Вироком Володимирецького районного суду чоловіка засуджено до 4 років і 6 місяців ув’язнення з позбавленням права керувати транспортними засобами на 3 роки. Прокурором доведено, що 29 березня 2022 року в селі Воронки, Вараського району тоді ще 38-річний житель цього ж села, не маючи посвідчення водія, сів за кермо автомобіля «Jeep Grand Cherokee». При цьому чоловік, рухаючись другорядною дорогою, не зупинився на нерівнозначному нерегульованому перехресті, не надав переваги в русі та зіткнувся з мотоциклом «Viper». В результаті ДТП 19-річний водій двоколісного транспортного засобу помер за кілька днів у лікарні, а 17-річний пасажир мотоцикла отримав тілесні ушкодження. У суді обвинувачений свою вину визнав. Згідно з вироком суду, окрім позбавлення волі, чоловік також має сплатити потерпілим близько 1 млн грн моральної та матеріальної шкоди. Вирок ще не набрав законної сили, сторони можуть оскаржити його до апеляційного суду.