Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Українські військові ліквідували російського льотчика, який бомбив Грузію та Сирію

Збройні сили України ліквідували майора Сергія Волинця, який був командиром авіаційної ланки військово-повітряних сил росії. Під його керівництвом окупанти бомбардували всю Україну. 

Пр це повідомляють українські Телеграм-канали. 

Повідомляється, що майор Сергій Волинець брав участь у бомбардуваннях Грузії у 2008 році, а також у Сирії, де росія підтримує диктаторський режим Башара Асада. 

Військового злочинця поховали у нього на батьківщині 17 березня. Там він посмертно отримав орден мужності. 

Читайте також: ЗСУ знищили генерал-лейтенанта армії РФ Мордвічева

Читати також

22.05.2022 Україна та Польща домовились спростити перетин кордону

Президент України зазначив, що нині українські міста стали побратимами із польськими, також побратимами стали український та польський народи, а країни - сестрами. "??Ми - рідні. І між нами немає бути кордонів чи бар?єрів. Український і польський народи ментально вони давно не розділяють. Тож ми дійшли згоди найближчим часом втілити це і у відповідній двосторонній Угоді. Спершу щодо спільного прикордонно-митного контролю, а згодом і єдиного умовного кордону, коли Україна буде членом Європейського Союзу. ?І я впевнений, що усі необхідні рішення спочатку для статусу кандидата для України, а потім і для повноправного членства неодмінно будуть ухвалені. Зокрема завдяки багатолітньому захисту Польщею українських інтересів на європейському континенті", - заявив Володимир Зеленський. Він подякував Дуді за спільну з лідеркою Словаччини ініціативу переконувати європейських колег, які все ще вагаються щодо статусу країни-кандидата на членство ЄС для України. Володимир Зеленський також зазначив, що Росія, розв'язавши війну, мимоволі змусила Україну та Польщу забути суперечки щодо спільного минулого. Також він анонсував законопроєкт про розширені можливості для громадян Польщі в Україні, щоб віддячити за те, як Польща прийняла українців, які рятуються від війни.