Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Українські військові відбили атаку російських диверсантів, які видавали себе за цивільних

Ілюстративне фото

На Миколаївщині перевдягнені російські окупанти на трьох цивільних авто намагалися видати себе за групу евакуйованих місцевих мешканців, щоб скоїти диверсію. Однак понесли втрати.

Про це повідомили у пресслужбі Оперативного командування «Південь».

«На Миколаївщині, вишукуючи відчайдушні способи диверсій, перевдягнені рашисти на трьох цивільних автівках намагалися видати себе за групу евакуйованих місцевих мешканців, що заблукали. Під’їхавши під таким прикриттям до наших позицій, окупанти спробували атакувати, але отримали гідну відсіч. Втративши 5 своїх, рашисти хутко вшилися з поля бою», — йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що через погіршення погодних умов — штормовий вітер та дощі — противник не може застосовувати безпілотні літальні апарати для розвідки і корегування вогнем.

Читати також

23.05.2022 Зґвалтували 8-річну дівчинку та "віджали" заправку: окупанти чинять звірства на Херсонщині

«Розповідали за 125 полк. Аж до того, що зґвалтували восьмирічну дівчинку. Мародерство. «Віджали» у когось заправку. У людей забирали паливо, через цю заправку продавали». «Жодних обмінів не буде, можете не сподіватися. Доки Донецьку, Луганську область не «звільнять», взагалі за ротацію можете забути. А далі ми не рухаємось, бо все угрупування знаходиться в «ДНР». Коли вони там закінчать, то перекидають сюди війська і почнемо рухатись».