Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Український снайпер ліквідував російського генерала

Ілюстративне фото

Український снайпер "Олексій" ліквідував російського генерала.

Про це повідомляє Командування Десантно-штурмових військ ЗСУ.

Окрім цього, військовий знищив два ворожі танки і кілька одиниць російської бронетехніки. На його рахунку немало знищених загарбників.

Снайпер несе службу у одному із підрозділів 81 окремої аеромобільної бригади ДШВ ЗСУ і вже вів бойові дії у різних районах Харківщини.

Завдяки своїм професійним навичкам та підготовці, “Олексію” вдалося знищити снайперським вогнем чималу кількість російських окупантів, в тому числі й одного з генералів Збройних Сил РФ.

Окрім цього, в районі міста Ізюм, він успішно виконав завдання із коректування вогню артилерії по колонах та змінних позиціях противника. В результат чого, було знищено два танки та декілька бронемашин, а також кілька десятків живої сили противника.

Піід час виконання бойових завдань, “Олексій” отримав поранення. Наразі він проходить лікування в одному з військово-медичних закладів країни. Снайпер з нетерпінням чекає свого одужання, щоб повернутися до своїх побратимів та продовжувати знищувати окупантів, захищаючи свою Батьківщину.

Командуванням військової частини представлено снайпера “Олексія” до високої Державної нагороди.

Читати також

20.05.2022 На Чернігівщині починають відновлювати критичну інфраструктуру - голова ОВА

- Завершилися всі процедури перерахування коштів, затвердження кошторисів у міністерстві і на цьому тижні, сподіваюся навіть сьогодні, обласна адміністрація спільно з балансоутримувачами, підрядниками розпочинає відновлення об'єктів критичної інфраструктури: електромережі, водоканал, лікарні і дитячі садочки. Без цих об'єктів дуже важко жити в місті Чернігів. Друга черга - житловий фонд. Ми до неї дійдемо, але після критичної інфраструктури, - зазначив він. За його словами, вже на сьогодні 150 млн виділено і знаходяться на казначейських рахунках області. З них частина перерахована УКБ і сьогодні розпочнуться роботи.