Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"Укрзалізниця" готова націоналізувати "золотий " вагон Медведчука

"Укрзалізниця" повідомляє, що готова націоналізувати вагон Віктора Медведчука. Він буде задіяний для перевезення дітей та післяопераційних хворих. 

Про це УЗ повідомила у Telegram

Як зазначається, спочатку вагон потребуватиме технічного огляду, який компанія обіцяє провести у стилі терміни. 

Наразі усі салон-вагони Укрзалізниці задіяні для евакуації населення, зокрема маломобільних та дітей, тому ще один вагон не буде зайвим, додають у компанії.

- Проте у компанії багато питань до інтер’єру, тому до цього вагону допускатимуться виключно пасажири з перевірено стійкою психікою, а з провідниками після рейсу працюватимуть психологи, - пишуть залізничники. 

Як пише "Слідство.Інфо", вагон-ресторан лідера ОПЗЖ Віктора Медведчука знаходиться на відтвореному залізничному пероні у його маєтку у Пущі-Водиці. Журналітис з'ясували, що це був подарунок Оксани Марченко на день народження чоловіка. 

Основна зала потягу розрахована десь на 40 людей. Там також є кілька окремих кімнат: кухня, віп-купе, туалет. При вході стоїть барна стіка зі стаканами із позолоченим гербом РФ. Також там є настільна лампа, вартістю більше 100 тисяч гривень та кавоварка за понад 220 тисяч гривень. 

 

Читати також