Уперше в історії спортсмен із Рівненщини здобув медаль чемпіонату Європи з парастрільби з лука

Уперше в історії представник Рівненщини виборов медаль чемпіонату Європи з парастрільби з лука. Вихованець Рівненського регіонального центру "Інваспорт" Василь Наумчук  в бронзовому фіналі переміг Лукаша Чішека з Польщі.

Про це повідомив голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш.

Із 18 до 24 травня в італійському Римі проходить чемпіонат Європи з парастрільби з лука, у якому беруть участь представники 26-ти країн, зокрема й шестеро українців. У складі національної збірної – представники рівненського "Інваспорту" Василь Наумчук, Андрій Усач, тренери Олег Авдєнтов і Валентин Хавтура.

У бронзовому фіналі в командних (парних) змаганнях серед чоловіків зі стрільби з класичного лука Василь Наумчук у парі з івано-франківцем Русланом Цимбалюком поступилися команді Туреччини й посіли IV місце.

Андрій Усач в індивідуальних змаганнях серед чоловіків у стрільбі з класичного лука вибув у першому плей-оф раунді й у підсумку посів 17 місце.

Як відомо, Василь Наумчук уже має ліцензію на Паралімпіаду в Парижі, що запланована на кінець серпня.