Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Уродженка Росії отримала на Рівненщині рік умовно, бо заперечувала звірства окупантів

У Рівненській області жителька Вараша отримала рік умовно за те, що заперечувала звірства російських окупантів у Бучі.

У вироку Кузнецовського міського суду йдеться, що інцидент стався 13 квітня у Вараші. 62-річна жінка під час діалогу зі знайомою заперечила злочини російських солдатів у Бучі. 

«У категоричній формі спростовувала вбивства збройними силами російської федерації цивільних громадян у місті Буча під час його окупації, вчинені ними факти мародерства, знищення житлових будинків та об'єктів цивільної інфраструктури, тим самим заперечивши збройну агресію російської федерації проти України», – йдеться у вироку.

11 травня громадянці вручили підозру. Вже 25 травня вона уклала угоду про визнання винуватості з прокурором. Жінка визнала свою провину і начебто щиро розкаялась. Про неї відомо, що вона уродженка Росії, а саме міста Верхній Уфалей Челябінської області. Раніше судимості не мала.

У суді жінку визнали винною та призначили іспитовий строк тривалістю 1 рік.

Читати також

18.08.2022 Мама загадала, щоб народилися два сина й донька: відомо, як імена отримала трійня з Вараша

"У минулому році в нашому закладі народилася трійня і в поточному році маємо першу трійню. Мама почуває себе, можна сказати, задовільно, як після оперативних пологів, тому що ці пологи відбулися через кесарський розтин", — сказала Вікторія Єнікеєва. У 22-річної Анастасії це були перші пологи. Імена для малят подружжя уже обрані. "Давид, Данік і Соломіта. Перше УЗД вже показало двох хлопчиків, коли дізналися про трьох, думали, що будуть всі хлопчики, але потім таки нам сказали, що дівчинка", — розповіла Анастасія Сакіда. Тато трійнят Максим Сакіда на пологах не був — чекав в іншій кімнаті: "І ті пів години чекання мені були як увесь день. Переживання, звичайно, було, а коли почув плач діток, то серце ледь не вискочило і від переживання, і від радості", — зізнався багатодітний батько.