Уже 43 % рівнян обрали собі лікаря (ІНФОГРАФІКА)

http://medrivne.com.ua

В Центрах ПМСД міста Рівного можна обрати собі лікаря первинного рівня надання медичної допомоги. Після укладання угоди з Національною службою здоров"я України пацієнти, що підписали декларацію в закладах охорони здоров"я м. Рівне отримуватимуть гарантований об"єм медичних послуг за які заплатить держава!   

Нагадаємо, що три ЦПМСД м. Рівного подали заяви до НСЗУ для укладання угоди в другій хвилі.

106238 або ж 43,0 % - така кількість осіб обрала собі лікаря первинного рівня надання медичної допомоги в Центрах ПМСД міста Рівного. З них 33756 осіб обрали лікаря "первинки" для дитячого населення, що у співвідношенні до населення 0-17 років міста Рівне становить 72,6 %. Доросле населення міста у виборі свого лікаря менш активне - 37,0 % серед доросло населення Рівного підписали декларацію з лікарями в ЦПМСД міста.

Перевагу рівняни надають лікарям сімейної практики. Саме сімейні лікарі можуть надавати медичну допомогу як діткам так і дорослим, тобто може бути 1 лікар для всієї сім"ї! 57,2 % від всіх хто підписав декларацію в Центрах ПМСД міста обрали саме лікаря ЗПСМ. 

Зауважимо, що кількість підписаних декларацій залежить не тільки від активності пацієнтів, а й від кількості лікарів первинного рівня надання медичної допомоги в закладі. В електронній системі обміну медичною інформацією (eHealth) зареєстровано 84 лікаря ЗПСМ, що заключають декларації в ЦПМСД міста. Вдвічі менше педіатрів та втричі терапевтів, що підписують декларації з населенням в міських ЦПМСД.

За кількістю підписаних декларацій лідирує КНП "Центр ПМСД "Центральний" РМР - 38,6% від загальної кількості обраних лікарів первинки в м. Рівне. На другому місці КНП "ЦПМСД "Ювілейний" - 34,4%, та третє місце КНП "ЦПМСД "Північний" - 27,0%.

Рівнянам не варто зволікати з вибором лікаря, в Центрах ПМСД м. Рівне є лікарі, які уже набрали визначену нормативними документами кількість пацієнтів.  

Нагадуємо, що кінцевого терміну підписання декларацій немає! Тепер пацієнт жодним чином не прив’язаний до лікаря територіально, тобто за пропискою. Можна обирати ті Центри ПМСД, до яких зручно звертатися! Ви маєте обрати того спеціаліста, який буде вашим порадником, до якого можна звернутися в будь-який час, і він або вирішуватиме сам, як вас лікувати, якщо це буде в його повноваженнях, або скеровуватиме вас до вузьких спеціалістів, які, на його думку, вам потрібні, щоб встановити правильний діагноз або тактику лікування.