![кадр з відео](https://rivne.media/media/img/650/2019/03/u-rivnomu-v-tsentri-mista-vistupav-pianistekstremi20190304_8517.jpg)
У Рівному у вихідні на майдані Незалежності виступив "піаніст-екстреміст", пише UA: Рівне.
Таке прізвисько закріпилось за Богданом Дніпровим ще з часів Революції Гідності, коли він грав у столиці на барикадах. "У кожного своя зброя" – таке життєве кредо музиканта. Зараз він їздить Україною на підтримку свого першого альбому "Захист вільних сердець", присвяченого українським захисникам. Вчора він був у Житомирі, після Рівного виступить у Львові.
"Фішка" піаніста - грати в балаклаві і з цигаркою.