Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"В той момент я просто благала про смерть": 83-річна жителька Херсонщини розповіла про знущання окупантів

83-річна жителька Херсонської області розповіла про знущання російських окупантів. За її словами. у той момент від пережитого сорому їй хотілось померти. 

Про її історію розповіли у Угрупованні військ "Південь"

«Я все життя пропрацювала в цьому селі вчителькою молодших класів, виховувала діточок в любові та повазі до дорослих, всі знають мене як спокійну та «правильну» жінку, повірити не можу що зі мною таке могли зробити. Ці нелюди захопили наш населений пункт, почали ходити по хатам та забирати що вважали цінним, а все що не могли привласнити - руйнували. Коли окупанти ввійшли до мого будинку, один з них почав тріпати мене зі сторони в сторону, вимагав віддати йому горілку та цигарки. Не розумію чому вони вважали, що ми її маємо... Я не думала що на старості років потерпатиму від таких знущань : тримали за шию, били по голові та по спині, до сих пір моє тіло тремтить згадуючи той час. Я живу з паралізованим чоловіком, йому довелося чути все те, що зі мною робили, йому було ще гірше ніж мені, бо він не міг мені допомогти.

- В той момент я просто благала смерті, мені настільки соромно було терпіти знущання. Зараз я ледве набралася сили щоб розповісти про скоєне цими нелюдами. Я пенсіонерка і часто дивлюся новини, я бачила як руські солдати знущалися над нашим народом, але постійно шукала їм виправдання, після того що трапилося зі мною та моїми односельчанами, з упевненістю можу сказати, руських людей не існує, це нелюди, вбивці, гвалтівники, справжні потвори, нічого людяного у них не має!», - розповіла постраждала пенсіонерка.

Таких постраждалих як ця жінка дуже багато, руські солдати кожного дня знущаються над українським населенням. Страждають пенсіонери, жінки та діти, нікому не вдається врятуватися.

- Назвати «руських солдат» людьми після вчинених злочинів не можливо, вони – недолюди, таким не місце на землі.

Читати також