Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

В Україні дозволили націоналізувати майно росіян і колаборантів

Верховна рада 1-го квітня ухвалила законопроєкт, який дозволяє націоналізувати майно, що належить громадянам Росії та українцям, які публічно заперечують російсько-українську війну. 

Про це повідомляє "Економічна правда".

Це означає, що майно росіян, зареєстроване в Україні, а також майно колаборантів, можна буде примусово націоналізувати та спрямувати на користь України, "в рахунок майбутньої репарації на користь України, яка зазнала агресії з боку Російської Федерації".

Дія закону поширюється на:

  • фізичних осіб – громадян РФ;
  • осіб, які не є громадянами Російськоі? Федерації, але мають тісний зв'язок з агресором (мають місце проживання або заи?маються основною діяльністю);
  • юридичних осіб (їхні філії, представництва), що працюють в Україні, але бенефіціаром яких є РФ;
  • юросіб в Україні, у яких РФ володіє прямо чи опосередковано часткою в капіталі чи є засновником/бенефіціаром.

До слова, закон підтримали 305 депутатів, ознайомитися з ним можна за посиланням.

Читати також

21.05.2022 Путін у глухому куті. Він не може зупинити війну і не може її виграти - Буданов

- Путін в абсолютному глухому куті. Він не може зупинити війну і не може її виграти. Він не може перемогти з об’єктивних причин. І щоб зупинити це, він повинен визнати, що Росія зовсім не така сильна і велика держава, яку він хотів зобразити. Водночас, мене дивує російська дурість. З усіх варіантів, які були у путіна перед початком війни, він обрав найжорстокіший і найгірший варіант. Російські фахівці неодноразово попереджали його, що цей варіант останній, і його потрібно дуже ретельно оцінювати. Тепер ми бачимо результат”, – сказав Буданов. Також він підкреслив, що Україна воюватимме, доки з її території не будуть вигнані усі російські війська. “Я не знаю жодних кордонів, крім кордонів 1991 року”, – сказав генерал-майор Кирило Буданов, маючи на увазі рік відновлення незалежності України. “Хто може змусити Україну заморозити конфлікт? Це війна всіх українців, і якщо хтось у світі думає, що може диктувати Україні умови, за яких вона може або не може захищатися, то він серйозно помиляється”, – додав він. Під час інтерв'ю він зазначив, що для прискорення контрнаступу Україні терміново потрібні ракетні комплекси середньої та великої дальності, великокаліберна артилерія та ударна авіація. “Ми ведемо війну на своїй території. Якщо хтось вважає, що у нас повинні бути обмеження щодо використання деяких видів озброєння, я хотів би нагадати, що Росія тут використовує абсолютно всі види озброєння, які є у неї, від крилатих ракет, які запускають з підводних човнів, до стратегічних бомбардувальників. Тут застосовано весь спектр російської зброї, окрім ядерної”, – зауважив генерал-майор Буданов.