Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

В Україну доставили понад 300 автомобілів на потреби рятувальних служб та ЗСУ

Країни-партнери надали Україні гманітарну допомогу у вигляді 319 автомобілів, серед яких карети "швидкої", вантажні, легкові авто, які послужать для ЗСУ та рятувальних служб. 

Про це повідомляє Рівненська митниця у фейсбуці. 

Загальний обсяг ввезеної та оформленої митниками 27 березня гуманітарної допомоги – 4, 7 тис. тонн. 

Також серед вантажів були рації, тепловізори, медичні палатки, меблі, лікарські засоби, продукти харчування тощо.

Читати також

20.05.2022 Саботують накази та відмовляються воювати: серед окупантів більшає невдоволених бойовими діями

"За даними воєнної розвідки України, попри прихований саботаж, кілька підрозділів 70 гвардійського мотострілецького полку вже відкрито відмовилися брати участь у війні та висунули вимогу повернути їх у місця постійної дислокації. Командири частин всіляко намагаються приховати факти непокори. Найбільш активних військовослужбовців, які вимагають повернення на територію росії, сподіваючись на їхню швидку загибель, відправили на найбільш небезпечну ділянку фронту", - йдеться у повідомленні. У ГУР додають, що для виявлення та нейтралізації ініціаторів відмови від участі у війні, у відділі фсб 58 загальновійськової армії вирішили наповнити підрозділи 70 полку своїми позаштатними агентами та інформаторами.

20.05.2022 На Чернігівщині починають відновлювати критичну інфраструктуру - голова ОВА

- Завершилися всі процедури перерахування коштів, затвердження кошторисів у міністерстві і на цьому тижні, сподіваюся навіть сьогодні, обласна адміністрація спільно з балансоутримувачами, підрядниками розпочинає відновлення об'єктів критичної інфраструктури: електромережі, водоканал, лікарні і дитячі садочки. Без цих об'єктів дуже важко жити в місті Чернігів. Друга черга - житловий фонд. Ми до неї дійдемо, але після критичної інфраструктури, - зазначив він. За його словами, вже на сьогодні 150 млн виділено і знаходяться на казначейських рахунках області. З них частина перерахована УКБ і сьогодні розпочнуться роботи.