Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

В Україну намагались незаконно ввезти ґаджети Apple нової моделі на суму 2,8 млн грн

В Україну намагались незаконно ввезти техніку марки Apple.

Про це повідомляють у Західному регіональному управлінні ДПСУ.

Чотирьом спробам незаконного ввезення через кордон гаджетів завадили в пунктах пропуску «Рава-Руська» та «Шегині», що на Львівщині, та у пункті пропуску «Порубне» на Буковині.

Легковик «БМВ», яким їхав 32-річний чоловік, прямував в Україну через пункт пропуску «Рава-Руська» учора вранці. Для проходження контролю чоловік обрав смугу «зелений коридор», чим засвідчив, що не має предметів, обов’язкових до декларування або обмежених до переміщення через кордон.

Виходячи з аналізу та оцінки ризиків автомобіль вирішили перевірити ретельніше. У ході спільного з оперативними співробітниками та митниками огляду правоохоронці виявили партію незадекларованих гаджетів. У багажному відділенні та серед особистих речей уродженець Львівщини приховав 35 телефонів Apple IPhone 15 Pro.

В іншому випадку, під час огляду легкового автомобіля «Опель», який слідував з сусідньої країни через пункт пропуску «Шегині», оглядовики серед особистих речей виявили два IPhone 15 Pro Max.

Ще 8 телефонів IPhone 15 Pro Max виявили у двох випадках прикордонники Чернівецького загону в пункті пропуску «Порубне». Гаджети намагалися потай ввезти громадяни України та США.

Працівники митниці склали протоколи. Незадекларований товар вилучили встановленим порядком. За ринковими цінами орієнтовна вартість гаджетів складає майже 2,8 млн гривень.

Читати також