Рівне Медіа

Вагітним Рівного розповіли, як долати післяпологову депресію (ФОТО)

http://charivne.info

В учасниць весняного сезону проекту «Пузата мама-2019» у Рівному насичений тиждень. Майбутні матусі вже прослухали лекцію лікаря-гінеколога про відновлення жінки після пологів та дізналися про новий напрям в гінекології - естетичну гінекологію. Попереду у них заняття з фітнесу, аквааеробіка, екскурсії в пологові будинки, зустрічі з фахівцями. Про це пише портал ЧаРівне.Інфо.

Вагітні рівнянки зустрілися з лікарем-гінекологом Катериною Лавренюк. На лекції говорили про вагітність, жіночність, пошук гармонії.

Катерина Лавренюк

Наша лекція торкається жінки, аспектів жіночності, співжиття жінки і чоловіка. Вагітність закінчується і далі відновлюється життя. Потрібно налагоджувати стосунки з чоловіком, будувати відношення. Також, по мінімуму уникнути післяпологових депресій і щоб жінка відчувала, що в сім’ї гармонія, - зазначила лікар-гінеколог з Рівного Катерина Лавренюк.

Щодо естетичної гінекології. Це новий напрям у цій галузі. Він допомагає жінці відчувати себе молодою, бажаною і отримувати задоволення від статевого життя. У мене 10 років стажу в гінекології. Саме естетичною гінекологією я почала займатися нещодавно – років два тому, - додала лікар-гінеколог.

Варто зауважити, що лекцію на таку тему для учасниць проекту «Пузата мама» проводили вперше.

«Пузата мама» - це проект, який готує до батьківства. А тому, ми наповнили його багатьма корисними, цікавими лекціями, які обов`язково стануть в нагоді нашим матусям. Більше того, щороку ми вносимо щось нове. Цього разу у графік додано заняття по естетичній гінекології. Це доволі новий напрямок у медицині, який допомагає жінці розкрити себе, бути впевненою. Якщо кілька років тому, багато жінок соромились розповісти, озвучити в голос певні свої проблеми, зараз все змінюється в іншу, кращу сторону, - розповіла засновниця проекту «Пузата мама» Оксана Кравець.

Оксана Кравець

Вагітним рівнянкам лекція сподобалася. Кожна могла запитати у лікаря-гінеколога про все, що її цікавить.

Мені буле дуже цікаво! Я вперше багато почула про естетичну гінекологію. І згідна з лікарем, аби цю інформацію знали більше жінок! Чудова лекція, - ділиться своїми враженнями учасниця «Пузатої мами-2019» Юлія.

І мені лекція сподобалася, багато корисної інформації. Дуже цікаво було послухати, - розповіла ще одна учасниця проекту для вагітних у Рівному Юля.

Нагадаємо, генеральний Медичний партнер проекту «Пузата мама» - Медичний центр Оксфорд Медікал.

Генеральний партнер - Житловий комплекс «На Щасливому».

 

Більше новин проекту - у рубриці ПУЗАТА МАМА.

 

Заняття по підготовці до пологів та грудному вигодовуванню учасниці «Пузатої мами» відвідуватимуть у :

 

  • Яммі Маммі - Yummy Mommy
  • Школі батьківства «Коло серця»
  • Центрах розвитку дитини «Радік» , «УМКА»
  • Клубі Свідомого батьківства «Мозаїка»

Консультанти по грудному вигодуванню від професійної доули «Яммі Маммі»психолог Олена Ярмолюк та фітотерапевт Оксана Данилова, фахівці Сімейного банку пуповинної крові «Гемафонд» нададуть корисну інформацію для майбутніх мам.

Окрім того, фітнес заняття для вагітних пройдуть у фітнес-клубі «Манхеттен» та Студії йоги «Yoga Point», аквааеробіка у басейні розважально-оздоровчого комплексу «Підкова» та «АкваРаю».

Катерина Глівчук

Читати також