Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

“Важкі” чоловіки за знаком Зодіаку

Астрологи визначили, які найбільш «важкі» чоловіки за знаком Зодіаку. І це не Скорпіони, як можливо, хтоcь думає. В Зодіаку не існує знаків, які б наділяли своїх носіїв виключно позитивними якостями, або навпаки. Однак, існує певна тенденція, завдяки якій чоловіки, народжені під деякими знаками, мають важкий характер. Астрологи назвали ці знаки та ще й присвоїли їм місця.

Четверте місце

Як виявилося, чоловіки-Діви не такі вже й милі, як могло б здатися, виходячи з назви знаку. Свою любов до порядку цей чоловік здатний перетворити у занудство. А його крайня вразливість змусить жінку зважувати кожне слово і пробувати його на смак. А що як не сподобається? Може, краще промовчати?

Все взуття в будинку Діва розставить за порядком, а чашки в буфеті — за кольорами. І боронь вас Боже порушити ідеальний порядок у будинку цього перфекціоніста.

Витримати непростий характер такого чоловіка може лише жінка-Скорпіон. В її отруйному хвості стільки отрути, що її буде боятись образити навіть завзятий перфекціоніст.

Третє місце

Нестерпний характер Козорога закріпив за ним репутацію людини, що терпіти не може жінок. Похвали від Козорога не дочекаєшся. А от критики й насмішок — скільки завгодно. Часто хочеться взяти щось важке і гарненько прикластися по цьому твердокам’яному лобі.

Козоріг ніколи не буде вибачитись перед вами, хоча всередині буде каятися за заподіяну образу. Якщо він захоче з вами помиритися, то просто принесе чашку чаю — можете вважати це за вибачення, тому що слів від нього не дочекаєтеся.

Їдкі насмішки Козорога здатні вивести з рівноваги навіть святу жінку. Єдина представниця слабкої половини, яка може винести шлюб із Козорогом — це жінка, народжена під знаком Тельця.

Друге місце

Срібло в рейтингу найбільш нестерпних чоловіків дістається, як не дивно, чоловікові Водолію. Цей пан рідко вступає у шлюб, іноді до кінця життя залишається неодруженим. А якщо знайдеться та нещасна, яка зважиться пов’язати життя з Водолієм — їй залишається лише поспівчувати.

Таких сімейних тиранів ще треба пошукати. Водолій не вважає за потрібне радитися ні з ким при розв’язанні будь-яких питань. Він просто ставить всіх перед фактом, що він, мовляв, прийняв рішення — вам залишається лише наслідувати йому.

При цьому Водолії живуть у тому світі, який самі для себе вигадали. І відповідно, рішення приймають виходячи із власних міркувань. Спробуйте повернути їх до реального життя — вас чекає жорсткий опір.

Жінка, яка живе з Водолієм повинна погоджуватися з усіма його особливостями. Якщо Водолій захоче розводити жаб і змій — вона повинна вчитися ловити мух і вирощувати жирних тарганів заради їжі вихованців. По-іншому не вийде мирного існування.

Лише легкі Близнюки здатні винести дивацтва Водолія.

Перше місце

Золото за шкалою нестерпності дістається Раку. Це тільки здається, що вони милі й домашні веселуни. Насправді це моторошні власники, які не дадуть своїй жінці й кроку ступити без свого особистого контролю. Раки здатні підім’яти під себе будь-яку особистість, відрізавши від неї друзів, улюблену справу і родичів.

При цьому, собі Раки дозволяють багато, аж до зради. Вони не вважають це за проступок. Якщо їм пощастило бути чоловіком — їм багато чого дозволено. Ужитися з Раком можуть Риби. У всіх інших знаків — замало шансів на щасливе сімейне життя.

Ось такі вони, найбільш «важкі» чоловіки за знаком Зодіаку. І це не Скорпіони, як, можливо, багато хтось думає…

Читати також

01.10.2023 Що зірки нам пророкують: гороскоп на 2-8 жовтня

Від 3 жовтня 2023 року на 9 місяців негативна кармічна точка – Чорний Місяць (Ліліт) – увійшла у знак Діви та приносить нові випробування на теми цього знака: робота, побут, здоров'я. Але це і нова можливість розв'язати кармічні вузли, тобто усвідомити та визнати власні помилки, свої сильні та слабкі сторони шляхом переосмислення, що дозволяє компенсувати свої недоліки та посилити переваги.

23.08.2023 Гороскоп на 23 серпня для всіх знаків зодіаку: що пророкують зорі

День переосмислення та оцінки своїх вчинків – як у професійній, так і в особистій життєвій сфері. Можна проводити роботу над помилками, робити висновки та визначати нові мету та завдання. Тим, хто стурбований своєю кар'єрою, зірки рекомендують трохи пригальмувати: зараз зусилля успіхом не увінчаються, тож потрібно взяти таймаут і нагромадити необхідні для роботи сили – як фізичні, так і моральні.