Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Вбивці, грабіжники та наркоторговці: росія відправлятиме на війну в Україну ув`язнених - розвідка

Фото з відкритих джерел

Українська розвідка повідомила про те, що в росії із першого квітня розпочинається призов на строкову службу. Разом із цим планують приховати і мобілізацію за програмою «БАРС-2021».

У подальшому ці підрозділи відправлять на війну в Україну. 

У той же час, росія планує залучити до війни навіть ув’язнених.

"Зокрема, близько 100 злочинців, утримуваних у колонії «Чернокозово» (Чеченська республіка), вже готуються до відправки до України. Всі вони засуджені за важкими кримінальними статтями (грабіж, вбивства, розповсюдження наркотиків). Засудженим, які отримали строки за політичними статтями (екстремізм, тероризм), подібні угоди не пропонуються".

Українська розвідка додає, що тим, хто погодився обіцяна повна амністія в разі повернення живим після участі у бойових діях. Прикметно, що таким «мобілізованим» не дозволяють бачитися з рідними та взагалі інформувати їх про свою участь у війні в Україні.

«БАРС» – програма термінового формування армійських резервів армії РФ. Ті, хто підписали контракти по програмі, отримують постійне грошове забезпечення (навіть перебуваючи у резерві) зі збереженням місця роботи та середнього заробітку. Протягом року резервісти можуть бути призвані на збори (до 1 місяця), де можуть залучатися до навчань та виконання інших завдань. Щомісячна оплата по контракту сягає 12% окладу військовослужбовців (залежно від звання та посади). Загальна кількість осіб, що підписали контракти «БАРС» складає близько 100 тисяч.

Читати також