Рівне Медіа

Вчителів Рівненщини привітали із професійним святом (ФОТО)

http://www.rv.gov.ua

Вчителі Рівненщини відзначають День працівника освіти, що традиційно припадає на першу неділю жовтня

На урочистості в обласному музично-драматичному театрі з’їхалася велика освітянська родина області.

Педагогів привітала заступник голови ОДА Світлана Богатирчук-Кривко, яка наголосила, що цьогоріч свято суттєво відрізняється від попередніх. Адже на Рівненщині, як і в усій країні, впроваджується наймасштабніша реформа в освіті – «Нова українська школа»:

«Це не лише Новий освітній простір з індивідуальними партами, обладнанням та новими технологіями. Це нова філософія навчання та викладання. Тому цю реформу так підтримують Президент України та Прем’єр-Міністр. Нова українська школа не лише передбачає зміни самої галузі, а й держави в цілому. Адже через 12 років школа випустить учнів, які будуть адаптовані до сучасного світу. Саме тому на 2019 рік в проекті державного бюджету передбачили ще більше фінансування НУШ».

Під час урочистостей презентували відеофільм про впровадження «Нової української школи на Рівненщині»: «Цього не можливо було б зробити без вчителів. Ви – дійсно агенти змін. Ви той стержень, який доведе реформу НУШ до завершення», - наголосила Світлана Богатирчук-Кривко.

Серед досягнень, якими нині може похвалитися освіта області, назвали будівництво шкіл та дитячих садків, відкриття інклюзивно-ресурсних центрів для дітей з особливими освітніми потребами, а також максимальне збереження позашкілля.

Заступник голови ОДА висловила педагогам вдячність за їх працю та вручила державні нагороди та відзнаки облдержадміністрації найкращим освітянам області.

Вручення державної відзнаки з нагоди професійного свята ректору НУВГП Віктору Мошинському

Привітав освітян області й голова обласної ради Олександр Данильчук

В свою чергу, головний освітянин Рівненщини Григорій Таргонський відмітив високу професійність педагогів області, що позитивно впливає на успішність школярів області:

«Наші вчителі беруть участь у Всеукраїнському конкурсі «Вчитель року» і виграють призові місця. Окрім того, ми маємо безпрецедентний випадок, коли три роки поспіль учні навчальних закладів включаються до складу команди на Міжнародну олімпіаду з географії. Як результат – дві срібні перемоги».

Разом з тим, у театрі була облаштована фотозона, де педагоги мали можливість сфотографуватися зі своїми колегами.

За інформацією прес-служби Рівненської ОДА

Читати також