Рівне Медіа

«Велике будівництво»: де на Рівненщині збудують нові дороги та відремонтують старі?

Фото - відкриті джерела; ілюстративні фото

За амбітним планом Укравтодору у Рівненській області буде збудовано чи відремонтовано 96,9 кілометрів доріг державного значення.

Наразі триває будівництво першої черги північної об’їзної міста Рівне – шестикілометрової ділянки дороги (від дороги Городище – Рівне – Старокостянтинів до дороги державного Ходоси – Кустин). Цей проект коштує 745 млн 999 тисяч. За такі гроші будувати першу частину проекту «Північний обхід Рівного» згодився білоруський підрядник - «ДСТ№ 2, м. Гомель».

Далі планується реконструкція 4-кілометрової ділянки в селі Хотин до Рівнеазоту і ще поточний ремонт дороги від Рівнеазоту до траси Н-22. Північна об’їзна дасть можливість звільнити Рівне від транзитних автомобілів, що прямують по трасі М-06 з Житомира та Києва у напрямку Луцька та КПП Устилуг – по трасі Н-22.

Виведення значного потоку транзитного транспорту за межі міста за рахунок будівництва північної об'їзної дороги дасть змогу розвантажити міські вулиці від транзитного транспорту, зберегти від руйнування покриття вулиць, а також сприятиме підвищенню безпеки руху, поліпшенню екологічної ситуації в місті та розвитку міста Рівного як важливого транспортного вузла.

На автодорозі Городище – Рівне – Старокостянтинів планується відремонтувати 79,7 кілометрів. Наразі на двох ділянках автодороги загальною протяжністю 23 кілометри силами двох підрядних організацій вже проводяться ремонтні роботи, ще по десятку об’єктів тривають тендерні процедури та розробка проектно-кошторисної документації.

 На автодорозі Н-22 Устилуг – Луцьк – Рівне планується відремонтувати 6,2 кілометри дороги. Наразі завершується коригування проектно-кошторисної документації та готується до оголошення тендер для вибору підрядника, який виконуватиме роботи.

На автомобільній дорозі М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече буде відремонтовано ділянку у 5 кілометрів.

Вибір об’єктів «Великого будівництва» ведеться таким чином, щоб дотримуватись маршрутного принципу ремонтів. У такий спосіб ресурси і підрядники концентруються на ділянках доріг таким чином, аби швидко і якісно забезпечити комфортний та безпечний проїзд – «зшивши» країну нитками якісних доріг

Ще 73 кілометри місцевих доріг на Рівненщині стануть краще. У рамках програми «Велике будівництво» в нашій області 12 ділянок доріг місцевого значення:

 • Т-18-09 – Трипутня (Дубровицький район) – 10,8 км доріг;
 • Красносілля – Спачів (Володимирецький район) – 2,9 км дороги;
 • Яринівка - Тутовичі - Костянтинівка (Сарненський район) – 7,5 км дороги;
 •  Рокитне – Дерть (Рокитнівський район) – 2,8 км дороги;
 • М-07 – Карасин (Сарненський район) – 5 км;
 • Малий Стидин – Злазне – Іваничі (Костопільський район) - 7 км дороги;
 • Кам’янка – Велике Поле (Березнівський район) – 9,6 км дороги;
 • Тучин – Садове – Пустомити – Вовкошів (Гощанський район) – 5,6 км дороги;
 • Дядьковичі – Грушвиця (Рівненський район) – 8,8 км;
 • Здолбунів – Глинськ – Стеблівка (Здолбунівський район) – 4,3 км дороги;
 • Лисин – Товпижин (Демидівський район) – 3,2 км дороги;
 •  Повча – Турковичі – М-06 (Дубенський район) – 6 км дороги.

Читати також