Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"Верес" опинився серед лідерів на ринку цінних паперів України

Рівненський "Верес" - серед лідерів на ринку цінних паперів України. 

Про це повідомили у пресслужбі клубу. 

Такі дані за підсумком липня цього року оприлюднила Українська біржа. 

Обсяг торгів акціями рівненського клубу у липні склав загалом 70 тисяч 351 гривню. За цим показником клуб поступився лише компаніям Донбасенерго, Райффайзен Банк та Інвестиційному фонду Ярослав Мудрий.

Загальний обсяг торгів на Українській біржі у липні склав понад два мільярди гривень, а загальна кількість угод - майже 13, 5 тисяч.

Читати також

24.09.2023 У Здолбунові мешканців багатоповерхівки закликали не викидати відходи у каналізацію

Одним із яскравих прикладів господарського недбальства споживачів та тим самим нанесення шкоди самим собі, є постійне і систематичне засмічення системи централізованого водовідведення багатоквартирного житлового будинку по вул. Шкільна, 31. Протягом минулого тижня зафіксовано три виклики бригади підприємства для прочищення дворової мережі каналізації за вказаною адресою.  Працівниками  виконано  прочищення оглядових колодязів від  землі та залишків будівельного сміття.  Механічним способом прочищено мережу від піску, осаду, вилучено з неї ганчірки великого розміру та інше побутове сміття, відрегульовано роботу системи централізованого водовідведення вцілому.  За виконані роботи ОСББ виставлено рахунок, згідно калькуляцій. Наступного дня мережу знову було засмічено.  Здійснено виїзд бригади підприємства; Мережу прочищено вже з допомогою каналопромивочного апапату високого тиску; Знову виставлено рахунок ОСББ. Учора, 22 вересня, мережу знову засмічено. Бригада вкотре виїхала і виконала свою роботу, знову підприємством буде виставлено рахунок за надані послуги, рахунок який зрештою буде оплачено з коштів мешканців житлового будинку по вул.Шкільна, 31 "Закликаємо наших абонентів до здорового глузду. Не викидайте в санітарні прилади сміття, яке не підлягає змиванню! Не створюйте несприятливих умов для якісних і безперебійних послуг з водовідведення!Пам'ятайте, що за умови експлуатації каналізації за призначенням, можна уникнути  оплати численних рахунків"